Materská škola Komenského, Trebišov

Štastné deti

Šťastné deti

Šťastné deti sú deti, pre ktoré v školskom roku 2021/22 sa po prvýkrát otvorili brány v zadaptovaných priestoroch ZŠ I. Krasku 342/1 v Trebišove ako súčasť MŠ Komenského 1965/11. Šikovné pani učiteľky  s poldennou prevádzkou v dvoch zmenách poskytujú priestor pre pokojný, bezpečný a zmysluplný aktívny pobyt každého dieťaťa v súlade so Štátnym vzdelávacím programom ISCED0 pre predprimárne vzdelávanie. Najťažší mesiac máme za sebou. Slzičky nám už netečú, do šatne kráčame samé, desiatu popapáme a rúčky, jazýčky pracujú ako včielky. Zdravíme, ďakujeme, prosíme, spievame aj recitujeme, cvičíme, dokonca aj striháme, lepíme, maľujeme a to vďaka našim učiteľkám. Veľké Ďakujem Vám všetkým, ktorí sa o nás staráte...... deti materskej školy.